* شانس نام مستعار خداست *

با زبانی سرخ و سری سبز آمدم

* شانس نام مستعار خداست *

با زبانی سرخ و سری سبز آمدم

* شانس نام مستعار خداست *
با زبانی سرخ، همچنان سری سبز دارم

❤ بِسمِ اللهِ الرَحـمنِ الرَحیم ❤

❤وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ ❤

❤بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ❤

❤وَ یَــقُـــولُـــونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ❤

❤و ما هُوَ إلا ذکرٌ اللعالمین❤


سالهاست که جنگ پایان یافته ولی هنوز عطش شهادت بر لبهای خشک و ترک خورده بشر تازیانه می زند. آن زمان که دروازه های بهشت باز بود هر کسی با حرفه ای خود را به آن باب میرساند و ما نسل سومی ها هم که دستمان درگیر صفر و یک است، بابی را گشودیم تا جرعه ای را تا شهادت بنوشیم.

افتخارم این است که سرباز ولایت فقیه هستم و هرچند دستم خالیست، اما دلم پر است از عشق به ولایت.

افتخارم پایبندی به دین مبین اسلام و فرهنگ و تمدن غنی ملی ایرانی است؛ که اگر این دو را در کنار هم حفظ کنیم به اوج قله های افتخار و سعادت خواهیم رسید.

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعته والمستشهدین بین یدیه
خدایا ببخش مرا:

به خاطر مطالبی که به خاطر تو ننوشتم،

به خاطر کامنت هایی که تو در آن نبودی،

از اینکه با مطالبم بنده ای را از تو دور کردم،

که میتوانستم با اطلاع بیشتر بنویسم اما کم کاری کردم،

که وقتی مطالبم پرنظر و پر بازدید شد، گمان کردم که از سعی تلاش خودم است و تو را فراموش کردم،

که در وبلاگی مطلبی به چشمم خورد که تو در آن بودی ولی در آن تأمل و درنگ نکردم،

به خاطر اینکه به دوستی در وبلاگی بی ادبی و یا بی اعتنایی کردم،

به خاطر اینکه شکر این نعمت را بجا نیاوردم،

برای اینکه بدون قصد قربت پشت میز کار نشستم،

که گاهی اوقات به جای وظیفه و تکلیف به سلیقه خود نوشتم و نظر گذاشتم،

که کلبه ام آماده پذیرایی از حضرت ولیعصر (عج) نبود، چرا که برای خود مینوشتم نه برای او،

خدایا از " تو " نوشتن را به من آموختی، " برای تو " نوشتن هم به من بیاموز که چه سخت و چه شیرین است "برای تو" نوشتن.اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ آخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِکَ
نویسندگان

۱۷ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

حاج قاسم صف دوم نماز جماعت ابوبکر بغدادی.!!

پیام حاج قاسم روی میز اوباما!!

حاج قاسم اینجا!

حاج قاسم اونجا!

ما از او حمایت می کنیم به خاطر زحماتی که در جبهه نبرد حق علیه باطل می کشد، ما او را حزب اللهی می دانیم، او را خودی می دانیم، اما از آنچه که هست بیشتر نشانش نمی دهیم و برایش داستان جعل نمی کنیم. تمام زحمات بچه بسیجی های سپاه قدس را به پای او نمینویسیم که اگر نوشتیم، آن دنیا مدیون خون شهدای سپاه قدس هستیم، شهدایی که در مظلومیت سر بریده شده و در آتش داعش سوختند، شهدایی که به دلایل امنیتی و ثبات آرامش کشور حتی اسمشان را هم نمی دانید!! شهدایی که گمنام زیر چکمه های داعش له شدند. ابوحامدهایی که برونسی منش بوده اند و تنها به دلیل افغانی بودن بایکوت رسانه ای شده اند!

سردار سلیمانی برای ما در جایگاه فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محترم و قابل ستایش است. این قابل ستایش بودن دلیل خوبی برای ساخت افسانه از او نمی شود. او زحمت می کشد و جهاد می کند، اما باز هم دلیلی بر افسانه ساختن و داستان پردازی از او نمی شود. این داستان ها دشمن را آن سوی مرزها به خنده وا می دارد.

وقتی که با طلبه های اهل سنت و وهابیت در برخی از این کشورهای عربی به بحث می نشینیم، زجرآورترین مسئله در حین بحث، یادآوری خزعبلات ساختگی در خصوص ایشان، وهابیت، داعش و مسایل دیگر بود که اصلا جای دفاع برای آدم نمی گذاشت و  آنجا بود که فکر می کردم که آخر چرا ؟!!

ضمن اینکه حمایت از ایشان منجر به بستن دهانمان و عدم انتقاد به عملکرد ایشان نخواهد شد. حمایت از هرکسی به معنای حمایت تمام و کمال و عصمت فرد در نظر ما نیست، قطعا هرکسی خوبی ها و بدی هایی دارد که باید از خوبی ها تعریف و از بدی ها انتقاد کرد. 

ما از سردار قاسم سلیمانی حمایت خواهیم کرد اما عاقلانه، و  انشاالله خداوند ایشان و باقی سربازان اسلام را از شر شیاطین حفظ بفرماید.

از خرداد دو سال پیش که طوفان تکفیری سرزمین عراق و سوریه رو درنوردید و با همت شیعیان و حمایت مرجعیت بزرگوار این طوفان هم اثرش در حال دفع شدن است، یک چیزی را که نمی شود تا ابد الدهر نادیده گرفت نقش سردار خط شکن اسلام حاج قاسم سلیمانی و دلاوران سپاه قدس در شکست نقشه تروریست های تکفیری در عراق و سوریه است.

نکته ای که امروزه به شدت آزار دهنده شده اینکه عده ای با تفکراتی انقلابی و لکن با جو زدگی تمام شروع به گفتن داستان های خیالی از شخصیت سردار قاسم سلیمانی و نیروهای تحت امرش منتشر می کنند که در وهله اول بسیار شگفت انگیز و شاید هم با اشک شوق ما همراه باشد اما ته و توی ماجرا را که در میاوردید چیزی جز افکار چند جوان جو زده نیست.

دوستان و همرزمان!
لطفا شخصیت
سردار سلیمانی را همانگونه که هست به مردم معرفی کنید. حاج قاسم شخصیت بزرگی است و نیازی به خیال پردازی برای اثبات بزرگواریش ندارد.

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

اگر آن دوران وحشت‏ زا، دعاهای دلکش تو در دل شب‏ های سیاه، همچون همای سعادت بر سر تک‏ تک مردم می‏ن شست و موجبات آمرزش و عافیت آنان می‏ شد، امروز نیز شیعیان شما از آن صحیفه نور، همان "زبور آل محمد صلی‏ الله‏ علیه‏ و‏آله" بهره‏ ها دارند.

هنوز نغمه خوش دعای ابوحمزه ثمالی، دل ما شیعیان را جلا می‏ دهد و گوهر اخلاص و بندگی را در صدف وجود جان می‏ پروراند.

شگفتا که وقتی غرق خدا می‏ شدی، آسمان، خورشید، باد، محو تماشای قیام و قعودت بودند.

امام صادق علیه‏ السلام: "امام سجاد علیه‏ السلام هرگاه به نماز می‏ ایستاد، چونان تنه درختی بود که چیزی از آن نمی‏ جنبید، مگر آنچه را که باد می‏ جنباند".

مشتاقانه سلامت می‏ کنیم

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

آمریکا گمان می کرد با تحریم ها می تواند کمر ایران و ایرانی را بشکند اما چندی پیش شاهد بود که فرزندان با غیرت این دیار در قالب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شلیک موشکی خود مواضع تروریست هایی که از این کشور خط می گیرند را در هم شکستند.

 بگذریم از اینکه می خواستند دم کدخدا را ببینند و به نام اینکه اعتمادسازی کنیم، می خواستند پای شیطان بزرگ را به کشور باز کنند

گفتند بازی عوض شده و حالا برد – برد شده و دیگر نمی بازیم! گفتیم اگه باخته بودیم که الان چیزی برای برد نداشتیم.

تهدید کردند و گفتند همه گزینه ها روی میز است و ما هم می گوییم سپاه گزینه روی میز ماست.

بگذریم از اینکه رسانه های دولت بی تدبیر تلاش کردند و می کنند، تاریخ را عوض می کنند و بد را می خواهند خوب و شیطان بزرگ را می خواهند ناجی و کدخدا نشان دهند. شاید هم آن ها راست می گویند، شاید شیطان بزرگ دیگر شیطان نیست و ما خبر نداریم. شاید روباه پیر از شدت پیری فراموش کرده باشد مکرهایش را!

امنیت امروز را مدیون سبزپوشان سپاه و موشک های ساخت داخل هستیم نه مذاکرات با شیطان بزرگ و جسم مرده ای به نام برجام!

خدا رحمت کند پیر خمین را که فرمود: «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود. من سپاه پاسداران را بسیار عزیز و گرامی می‏دارم. چشم من به شماست»

و‌من‌ یتول الله و رسوله والذین آمنوا فان حزب الله هم الغالبون

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

پدربزرگ رفت و عطر شمعدونی ها کم رنگ شد. دیگه صدای نفس نفس زدن و خس‌خس های یک عزیز نمیاد. پدربزرگ برای خودش خونه‌ای خرید و برای همیشه زندگیش رو از ما جدا کرد، اما نمیدونم چرا در آن هوای سرد، کت و کلاه سبزش رو فراموش کرد؟

از چهره پدربزرگ همیشه خندان و مهربون و مومن، همش یک قاب عکس جا مونده و یه صفحه شناسنامه که صفحاتش با مهر "باطل شد" ورق میخوره.

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

کردستان عراق یا اقلیم کردستان، یک منطقه خودمختار در بخش شمالی کشور عراق است که از شرق با ایران و از شمال با ترکیه و از غرب با سوریه هم مرز است و مرکز آن شهر اربیل است. دولت خودمختار این منطقه با وجود مخالفت‌های دولت مرکزی عراق و اعتراضات منطقه‌ای و بین‌المللی، سوم مهر ماه امسال (۲۵ سپتامبر ۲۰۱۷) همه پرسی را جهت استقلال از دولت مرکزی عراق برگزار کرد که به همین دلیل چند وقتی است کردستان عراق در صدر اخبار جهان و موضوع استقلال این اقلیم مورد مناقشه جدی کشورهای تاثیرگذار منطقه قرار گرفته است.
این همه پرسی نه تنها با استقبال کشورهای دیگر مواجه نشد که حتی برخی احزاب کُرد نیز به آن اعتراض کردند و در جهان فقط رژیم صهیونیستی است که از این همه پرسی به طور علنی دفاع و حمایت کرده و مسعود بارزانی را به اعلام استقلال تشویق می کند.
ولی بعد از انجام همه پرسی به نظر می رسد استقلال موقعیت دولت اربیل نه تنها تقویت نشد که به دلیل آسیب پذیری بیشتر و عدم برخورداری از حمایت جامعه جهانی، ضعیف تر از گذشته هم شده باشد. این اقلیم به دلیل محصور بودن میان عراق، ترکیه و ایران نیازمند تعاملات و ارتباطات وسیع برای انتقال انرژی است که مخالفت های صریح و قاطعانه ترکیه و ایران و محدود کردن سفرهای هوایی و در نظر گرفتن تمهیدات جدید در پایانه های مرزی و بازارچه های مرزی مشکلات این خطه را روز به روز شدیدتر کرده و چون اقلیم کردستان محصور در خشکی است، در برابر تحریم های اقتصادی ایران و ترکیه و عراق بسیار آسیب پذیر است و همین موضوع باعث شده که بارزانی مجبور شود به مذاکره با دولت مرکزی روی آورد.

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

برای ساختن یه رنگین کمان قشنگ چقدر انرژی لازمه؟ چرا نیلوفر صبح باز میشه و ظهر بسته میشه؟ بابت این کارش چقدر حقوق می گیره؟ چرا فیش پول بارون ماهانه برای ما نمیاد؟ چرا آبونمان اکسیژن هوا رو پرداخت نمی کنیم؟

 

تا حالا شده به خاطراینکه زیر یه درخت بشینی و به آواز بلبل گوش کنی و پول بدی؟  قشن گترین سمفونی طبیعت را می تونی یه شب مهتابی کنار رودخانه گوش کنی و قیمت بلیتش هم، دل تومنه!

 

خودتو به آب و آتیش میزنی که حتی تابلوی گل آفتابگردون را بخری و بچسبونی به دیوار اتاقت، ولی اگه به خودت یک کم زحمت بدی می تونی قشنگترین تابلوی گل آفتابگردون را توی طبیعت ببینی؛ گل های آفتابگردونی که اگه بارون بخورن نه تنها رنگشون پاک نمی شه، بلکه پررنگ تر هم میشن.

 

لازم نیست روی این تابلو کاور بکشی، چون غبار روی اونو، شبنم صبح پاک میکنه و میبره.

 

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

مردم آمریکا پرچم کشور خودشان را آتش می زنند و لگدمال می کنند، بعد اینجا یک عده ای دماغ عمل کرده عینک دودی به کله زده روشنفکرنمای دو ترم واحد پاس کرده، آروغ سیاسی میزنند که نباید به پرچم کشورها توهین کرد

 

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

گفتند درباره تو عاشقانه ننویسیم حیف است، کم است، 

برای تو آری ، اما برای من؟ 

عاشقانه هایم تنها برای توست، 

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

در این هوا که گرفته است و گاه بارانی و برفی است

هوا هوای زیارت، هوا خراسانیست

 

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

تبریک کریسمس و ولنتاین و مناسبتای غربی میشه با کلاسی!
تبریک عید غدیر و مبعث و نیمه شعبان شد عرب پرستی!

 

سفر مکه و کربلا و مشهد کسی بره، میگن چرا پولشو ندادی فقرا !
ولی از سفر تایلند و آنتالیای خودش که نمی گذره، بالاخره آدمیزاده تفریح هم لازم داره !

 

شاهین نجفی و شارلی فحاشی می کنند شد آزادی بیان !
مسلمونا از چیزی انتقاد مودبانه کنن، میشه دیکتاتوری دین !

 

گلشیفته فراهانی لخت شد همه گفتن حجاب مسئله شخصیه!
الهام چرخنده چادری شد همون آدما گفتن ریا کار و متظاهره و نون خوره حکومته !

 

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

بالاخره قصه ما به سر رسید

خدا کند که نباشد سر برادر زینت

 

 

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

این همه آدم رفتند و نیامدند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند می‌گویند:‏ نیامد نیامد …

ای اهل حرم میر و علم‌دار نیامد

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

پیام‌های حوادث کربلا در معرفی اسلام ناب محمدی (ص) در مقابل اسلام منافقانه‌ یزیدی (مانند اسلام آمریکایی امروز) برداشتن نقاب از صورت مدعیان و معرفی عملی همه‌ اسلام در یک نیم‌ روز از یک سو و در نتیجه نقش و تأثیر مستمر نهضت حضرت سیدالشهدا در بیداری مردم در هر عصر و نسلی و جهت‌گیری آنان در مقابل کفار و طواغیت به هر نامی از سوی دیگر، باعث شده تا دشمن هیچگاه از آثار مثبت این نهضت برای مسلمین و نتیجه‌ سوءاش برای خود مصون نماند، لذا مجبور است دشمنی و ظلم را هم چنان و در عرصه‌های مختلف ادامه دهد.

بدیهی است که ظلم، به کشتن ختم نمی‌گردد، بلکه اصل ظلم، به غصب حق و جایگزینی باطل به انحای متفاوت است که "تحریف" یکی از همان تاکتیک‌ها و سلاح‌های مؤثر محسوب می‌گردد و همیشه مورد استفاده غاصبین زورگو قرار گرفته است، لذا تحریف اهداف و تاریخ کربلا و عاشورای حسینی (ع) از جمله ظلم‌هایی است که به امام (ع)، اسلام و مسلمین به صورت مستمر تحمیل گردیده است.

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI

آمدند!
همان ها که از رسیدگی به یتیمان دم می زدند به جای رفتن به حج؛ آمدند!

همان ها که ادای آدم های وطن پرست رو درمی آوردند!

همان ها که کمپین حمایت از سگ ها تشکیل دادند ولی وقتی ۵۰۰ هموطن در حج قتل عام شدند٬ همگی لال شدند.

"وطن پرستانی"که جان "هموطن" را از سگ بی ارزش تر می دانند! و صدالبته دلار سعودی رو از وطن پرستی بالاتر !

بله؛ همان ها آمدند با دنیایی پیام و اندرز! با پیام هایی بر علیه عاشورا و امام حسین !

می گویند: چرا باید عزاداری کنید؟ به جای عزاداری پولش را بدهید به هموطنان فقیر و ایتام و محرومان از تحصیل! !

باز هم فقرای بینوا٬ پیراهن عثمان شدند!

چقدر چندش آور است که مشتریان سواحل فساد دم از فقرا بزنند!

ونوکران وهابیت و سعودیها٬ دم از دانش و تحصیل! !

می گویند: برخی عزاداران چشمک می زنند٬ شماره می دهند و مشروب می خورند.

 

مصطفی برزی / MOSTAFA BARZI